Всі події
30.03.2023

Експерт-сесія Клубу Мерів на тему: “Відбудова України: передові технології для ефективної взаємодії та документообігу на міжнародному рівні”.

Передові технології для ефективної взаємодії та документообігу на міжнародному рівні дозволять працювати спільно в команді та поодинці на онлайн-платформі архітекторів, інженерів, дизайнерів та будівельників з різних країн. Розробник гарантує швидкість та контроль виконання робіт, а також прозорість процесу на кожному етапі проектування та будівництва об’єкта. Учасники отримають доступ до інформації про зміну документів та креслень різними мовами, а також можливість покращувати процедури для більш швидкого та ефективного проходження документів. Також розробники надають професійне навчання та підтримку всім учасникам процесів. За допомогою передових технологій та міжнародного співробітництва ми разом зможемо швидко та ефективно відновити та відбудувати Нову Україну.

Спікер: Левін Володимир Ілліч – Президент Державної Будівельної Корпорації « УКРБУД», Президент Всеукраїнського фонду допомоги ФК ГО «Десна», 2019-2023 р.р., докторант в Державній навчально-науковій установі «Академія фінансового управління» при Міністерстві фінансів України, кандидат економічних наук, має низку наукових публікацій у періодичних та фахових наукових виданнях. Співавтор книги «Розвиток податкової системи України: трансформація спрощеної системи оподаткування».

У період 2015 -2020р.р. – депутат Київської міської ради VIII скликання, постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 2013 р. – отримав Подяку Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку підприємництва та формування ринкової інфраструктури в України. 2013 р.- т.ч. – член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, голова робочої групи з питань діяльності ринків при Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України, 2011- 2014 р.р. – член Громадської ради при Міністерстві Фінансів України.

Участь є можливою тільки для членів Клубу Мерів.

Попередня
16.03.2023
Експерт-сесія Клубу Мерів на тему:” Планування території (генплан, детальний план)”.
Наступна
13.04.2023
Експерт-сесія Клубу Мерів на тему: “Кластерний розвиток: стан, виклики та можливості, співпраця з містами та регіонами”.