Всі події
26.09.2023

Запрошуємо на презентацію Офісів Розвитку Бізнесу

Стартує наша програма підтримки та захисту бізнесів Економічних союзів громад
України, у кожному з яких планується до створення Офіс Розвитку Бізнесу, який буде об’єднувати всі бізнеси цього економічного союзу.

Мета є настільки ж простою, наскільки і важливою, це надати захист та підтримку саме тим, хто є основоположною складовою економічного розвитку України – бізнесу. Громади та бізнеси мають діяти спільно і наші члени це розуміють. Те минуле, у якому «зверху» спускали до виконання плани розвитку, має залишитись у минулому. Задавати напрямки розвитку має саме приватний сектор, а громади мають створювати для нього всі необхідні умови, щоб стабільно отримувати надходження до місцевого бюджету.

Згодні?

Запрошуємо 26 вересня 18:30 київський час та 28 вересня 16:30 київський час представників локальних бізнесів, громадські та інші об’єднання бізнесів, ТТП, ради підприємців та інших на онлайн презентацію проекту.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням, щоб отримати доступ до заходу та матеріалів.

Щодо важливості взаємодії громад із бізнесами до прикладу хочемо нагадати, що минулого тижня у Нідерландах стартувала програма субсидування для відбудови України, для реалізації якої потрібні саме місцеві українські компанії та організації як обов’язкова умова участі у заявці для голландських компаній. Саме тому, маючи доступ до подібних програм з боку наших міжнародних партнерів, ми маємо будувати мережу з української сторони на місцях. Починаємо саме з Економічних союзів громад.

Попередня
28.09.2023
Експерт-Сесія «Освітні програми для громад»
Наступна
28.09.2023
Запрошуємо на презентацію Офісів Розвитку Бізнесу