Mayors’ Club

FAQ

Що таке Клуб Мерів України?

Громадська організація, створена у 2005 році з метою вирішення питань місцевого самоврядування.

Хто може стати членом Клубу Мерів?

Діючий або колишній голова міста чи територіальної громади, який/яка заповнив заявку на членство і отримав підтвердження.

Як стати членом Клубу Мерів?

Для того, щоб стати членом Клубу, кандидату необхідно подати заявку сайті Клубу Мерів. Заявка розглядається нашим комітетом, про рішення якого кандидата буде повідомлено відповідним листом електронною поштою.

Потім вам на пошту прийде лист з подальшими кроками.

Які умови членства?

– ЧЛЕНСТВО Є БЕЗКОШТОВНИМ, члени клубу не сплачують ніяких внесків;

– членство в клубі мають не громади, як у різних асоціаціях, а саме персоналії – голови громад за власним бажанням без будь-яких погоджень;

– членство є безстроковим (не залежить від того, чи є голова діючим, чи вже ні);

– також, розуміючи особисту зайнятість голів, для зручності надаємо можливість залучити від імені членів відповідальних працівників для вирішення поточних та організаційних питань, участі у наших заходах в разі неможливості особистої участі члена.

Що таке місцеве самоврядування?

Це система управління на рівні місцевих територій, яка надає можливість мешканцям здійснювати вплив на процеси, які відбуваються на їхній території та вирішувати питання, що безпосередньо стосуються їхнього життя.

Що таке кабінет мера?

Сторінка на сайті Клубу Мерів українською та англійською мовами з інформацією про мера, його біографію, бачення, соціальний вплив та досягнення.

Що означає міста-побратими?

Міста різних країн, які уклали з містами України угоди про дружбу та співробітництво з метою обміну досвідом у галузі економіки, культури, освіти, спорту, туризму, ведення міського господарства тощо.

Що таке експерт-сесія?

Закритий захід для членів Клубу Мерів, який відбувається кожні два тижні. Кожна експерт-сесія присвячена окремій актуальний для громад темі, яку розкриває фахівець відповідної галузі. Наразі проходять онлайн.