80%

Бова Юрій Анатолійович

Тростянецький міський голова (з 2005 року), з березня 2000 року — засновник, голова та почесний президент (з 2005) громадської організації «Спілка підприємців Тростянеччини», засновник Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта», віце-президент (з 2016) «Клуб мерів», у лютому 2019 року обраний на посаду президента «Асоціації відкритих міст», президент Федерації легкої атлетики Сумської області, член Правління Асоціації «Енергоефективні міста України».

Дата народження

16.07.1972

Місце народження

м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область

Освіта

Закінчив Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет (1994, нині національний, спеціальність — інженер по будівництву автомобільних доріг та аеродромів)

Кар'єра

Працював засновником та директором приватного малого підприємства «Меркурій» (1993—2005); депутатом Тростянецької районної ради (1998, 2002); член комісії по бюджету, фінансам та плануванню соціально-економічного розвитку; заступник голови тимчасової комісії по контролю за якістю виконаних підрядних робіт; секретарем (2005) та міським головою (2005, 2006, 2010, 2015, 2017, 2020) Тростянецької міської ради. Керівник проєктів «Покращення санітарного та екологічного стану м. Тростянець шляхом залучення громадськості до централізованого вивезення твердих побутових відходів» та «Впровадження енергозберігаючих заходів в місцях загального користування житлового фонду м. Тростянець», за підтримки проекту «Євразія» (2007). З березня 2000 року — засновник, голова та почесний президент (з 2005) громадської організації «Спілка підприємців Тростянеччини», віце-президент (з 2016) «Клуб мерів», президент (з 2019) «Асоціації відкритих міст», президент Федерації легкої атлетики Сумської області, член Правління Асоціації «Енергоефективні міста України».

Місто головування

Тростянець

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Тростянець - місто, яке являє собою співвідношення сучасності та традиції, стає привабливим для життя та відпочинку, має високий потенціал розвитку.

Місія

Розвивати Тростянець як конкурентоспроможне місто, підвищуючи якість життя для мешканців, підтримуючи бізнес та туризм, зберігаючи та популяризуючи культурну спадщину, залучаючи жителів до співпраці в розвитку міста.

Проєкти та новини

Мер Тростянця вітає громаду із 2023 роком

Мер Тростянця Юрій Бова вітає з 2023 роком у спеціальному відео-привітанні

ПІДСУМКИ 2022 РОКУ З ГОЛОВОЮ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЮРІЄМ БОВОЮ (ЧАСТИНА 1)

Приєднуйтесь до ексклюзивного інтерв'ю з Юрієм Бовою, головою Тростянецької громади, під час якого ми розмірковуємо про вражаючі результати, досягнуті у 2022 році. У цій довгоочікуваній першій частині нашої дискусії ми зануримося у прогрес, досягнутий Тростянецькою громадою, охоплюючи всі аспекти - від економічного розвитку до інформаційно-просвітницької роботи з громадою. Не пропустіть цю змістовну розмову, коли ми святкуємо віхи 2022 року та з нетерпінням чекаємо на ще більш світле майбутнє. Налаштуйтеся на хвилю, щоб дізнатися про успіх Тростянецької громади з Юрієм Бовою зсередини.

ПІДСУМКИ 2022 РОКУ З ГОЛОВОЮ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЮРІЄМ БОВОЮ (ЧАСТИНА 2)

Готуйтеся до другої частини нашого ексклюзивного інтерв'ю з Юрієм Бовою, головою Тростянецької громади, в якому ми продовжуємо обговорювати вражаючі результати 2022 року. У цій частині ми заглиблюємося у досягнення громади, досліджуючи інноваційні проєкти та програми, які сприяли успіху регіону. Від ініціатив зі сталого розвитку до розбудови інфраструктури - у цій захоплюючій розмові ми не залишили жодного каменя на камені. Не пропустіть цю захоплюючу можливість почути безпосередньо від лідера-візіонера, який перебуває на вістрі змін. Приєднуйтесь до другої частини нашої розмови з Юрієм Бовою та дізнайтеся про майбутнє Тростянецької громади.

Міський голова Юрій Бова виступив на міжнародному форумі "ReBuild Ukraine" у Варшаві

Міський голова Юрій Бова був серед спікерів на міжнародному форумі "ReBuild Ukraine" у Варшаві, де обговорював тему відновлення українських громад. Форум мав на меті знайти партнерів та підтримку для конкретних проектів у таких містах, як Ірпінь, Буча, Чернігів, Миколаїв, Херсон та Тростянець. Бова та інші представники з понад 20 українських міст зустрілися із зацікавленими сторонами, включаючи посольства, міжнародні фонди та компанії, щоб обговорити стратегії відновлення своїх громад. Захід розглядався як чудова платформа для відновлення України та розвитку партнерства з міжнародними організаціями.

Тростянецька громада затвердила проект сталого економічного розвитку

Тростянецька міська рада та громадська організація "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" розробили та затвердили проект "Концепція відновлення та сталого економічного розвитку Тростянецької міської територіальної громади". Проект спрямований на відновлення втраченого внаслідок війни та прискорення подальшого розвитку. Концепція допоможе залучити кошти на різні міжнародні програми, головна мета яких - зацікавити міжнародних донорів інвестувати ресурси у відбудову та розвиток громади Тростянця. Майстер-план для Тростянця створюється компанією IC consulenten Ukraine спільно з австрійськими партнерами CES Clean Energy Solutions.

Польща допомагає Тростянцю: нові автобуси для міського транспорту

Нові автобуси, даровані Польщею, прибули в місто Тростянець на поїзді. Вони вже готові до виїзду на маршрути. Ми сильно дякуємо нашим польським друзям за цей подарунок, який допоможе нам забезпечити комфортний та ефективний міський транспорт для наших мешканців.

ПРО ВИДАЧУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТРОСТЯНЧАНАМ РОЗПОВІВ ГОЛОВА ГРОМАДИ ЮРІЙ БОВА

У цьому надихаючому відео Юрій Бова, голова громади, ділиться зворушливою історією роздачі гуманітарної допомоги жителям Тростянця. Крім того, він демонструє свою щедрість і відданість громаді, подарувавши автомобіль ЗСУ. Приєднуйтесь до зворушливої історії про лідерство та служіння, яка підніме вам настрій та надихне на нові звершення.

ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ!

На знак підтримки українських солдатів, які захищають свою землю від російської військової агресії, громада Тростянця передала одній з військових частин автомобіль швидкої допомоги Mercedes Sprinter. Автомобіль можна використовувати як для евакуації, так і для надання медичної допомоги на місці, що робить його придатним для військових потреб. Ініціатива була подана міським головою та підтримана депутатами Тростянецької міської ради. Громада вже не вперше надає таку допомогу і планує продовжувати допомагати усіма можливими способами. Разом вони вірять, що переможуть у війні.

ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА ЩЕ ОДИН АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

Тростянецька міська рада передала Збройним силам України сучасний автомобіль швидкої допомоги з комунальної власності. Це вже не перший раз, коли громада підтримує військових, і планує й надалі допомагати по мірі можливості. Ініціативу передачі автомобіля підтримали депутати Тростянецької міської ради, а міський голова Юрій Бова висловив вдячність військовим та їхній службі країні. Пожертвування розглядається як внесок в оборону країни та постійні зусилля, спрямовані на наближення перемоги України.

Місто Тростянець

Про місто

Місто Тростянець розташоване в західній частині України, є одним із найбільших та найбільш важливих міст регіону. Тростянець має багату історію, споруджені красиві забудови і парки, а також культурні та спортивні заклади.

Область

Сумська область

Район

Охтирський район

Місцева влада

Тростянецька міська рада

Засноване

1660

Населення

20 638

Площа

23.8 km²

Поштові індекси

42600-42615

День міста

11 вересня

Галерея