80%

Фомічев Юрій Кирилович

Міський голова Славутича Вишгородського району Київської області з 2015 року, до чого був Генеральним директором ПП «Будівельна компанія «Славутич», Секретарем Славутицької міської ради Київської області, Депутатом міської ради з 2006 року, Головою комісії "Муніципальна реформа, реформування житлово-комунального господарства, комунальної власності та тарифної політики". У 2021 році обраний на посаду Президента Асоціації "Енергоефективні міста України". ​У березні 2022 року Указом Президента України нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Дата народження

16.04.1976

Місце народження

с. Садове Арбузинського району Миколаївської області

Освіта

З відзнакою закінчив Українсько-фінський інститут менеджменту та бізнесу (УФІМБ), за спеціальністю “Фінанси та кредит”.

Закінчив Національну академію державного управління, магістр державного управління.

Закінчив “Ньюпортську бізнес-академію” (“Newport Business Academy”) у Нідерландах за спеціальністю “Фінансовий менеджмент”.

Пройшов програму навчання для України “Маршал План” (США) за спеціальністю “Будівельний менеджмент”.

На своїй сторінці у Facebook Юрій Фомічев зазначив, що навчався у приватній бізнес-школі “Європейський Університет”.

Кар'єра

З 2006 року Фомічев є депутатом міської ради та головою комісії “Муніципальна реформа, реформування житлово-комунального господарства, комунальної власності та тарифної політики”.

На виборах до міської ради Славутича у 2010 році проходить від “Партії регіонів” та працює секретарем у міській раді VI скликання Київської області.

Після відставки мера Славутича Володимира Удовиченка, який керував містом з 1999 року, з травня 2015 року Юрій Фомічев виконував обов’язки голови міської ради.

На виборах у 2015 році балотується як самовисуванець, перемагає та обіймає посаду голови Славутицької міської ради Київської області VII скликання.

На місцевих виборах у жовтні 2020 року Юрій Фомічев балотувався від партії “Слуга народу” та зберіг крісло міського голови.

Відзнаки та державні нагороди

Громада

Славутицька громада

Район

Слвутицький район

Область

Київська

Шоукейс громади

/

Офіційний сайт громади

/

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Децентралізація – це, на мою думку, один з елементів, який дозволив Україні вистояти.

Місія

Яким бути Славутичу - залежить від кожного з нас!

Проєкти та новини

Діяльність

Славутич одним з перших приєднався до Угоди Мерів щодо клімату та енергії в Україні. Ми реалізували пілотний проєкт в Славутичі по термомодернізації нашої Другої Школи, Дитячого садку №1. Ми взяли на себе зобов’язання скоротити викиди СО2 на 20% до 2020 року і впорались з цим. Завдяки нашим проєктам щодо енергозбереження ми залучили більше 150 млн гривень інвестицій в цю сферу. Скорочення споживання по деяким закладами складає більше 50%. Ми взяли на себе нові зобов’язання – до 2030 року скорочення викидів СО2 мають становити 40%.

Обговорення повоєнної відбудови

Юрій Фомічев взяв участь у дискусії «Відбудова міст як відбудова суспільства», разом із міськими головами Миколаєва, Бучі та Житомира. Обговорили, як децентралізація допомогла нам вистояти, і які виклики ще доведеться подолати, а також повоєнну відбудову: — виклики, з якими стикнулося кожне місто; — що має стати пріоритетом у їх відбудові; — як забезпечити людиноцентричність у повоєнних містах, — та яку роль відіграє кожне місто у відбудові України.

Місто Славутич

Про мІсто

Славутич – молоде місто з унікальною історією. Місто виникло в 1987 році після найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття – аварії на Чорнобильській АЕС. У розбудові міста Славутич брали участь 8 країн. Славутич – це затишне еко-місто, яке побудоване чітко за містобудівним планом, має зручну для життя архітектуру та необхідну інфраструктуру. Чисте повітря, близьке розташування до природи, високий рівень благоустрою та відсутність громадського транспорту позитивно впливають на рівень життя. Славутич – підписант Європейських угод «Мери за клімат та енергію» та «Мери за економічне зростання». Славутич – перша «Мала культурна столиця України». У 2020 році Славутичу вдалося очолити рейтинг інституційної спроможності та сталого енергетичного розвитку серед 1415 українських громад.

Область

Київська область

Район

Вишгородський район

Дата заснування

1986

Населення

24 784

Площа

253 га

День міста

перша субота червня

Громада

Славутицька міська громада

Населення громади

24 936

Площа громади

20,33 км²

Шоукейс громади

/

Офіційний сайт громади

/

Галерея