80%

Мазур Сергій Сергійович

Балтський міський голова. (2004) Голова об’єднання Балтського ОВЕО «Райагропроменерго». (2010) Сергія Мазура було обрано міським головою Балти. Переобирався у 2015 році головою Балтської ОТГ. На той час мер Мазур був наймолодшим мером в Україні.

Дата народження

13.09.1984

Місце народження

м. Балта Одеської області

Освіта

За освітою Сергій Мазур – економіст. Навчався в Одеській національній академії зв’язку імені О. С. Попова, закінчив виш у 2006 році.
Згодом (у 2013 році) також став магістром державного управління в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, трудовий шлях Сергія Мазура розпочався в 2004 році з посади голови об’єднання Балтського ОВЕО «Райагропроменерго».
Згодом він перейшов в управління економіки Балтської районної державної адміністрації Одеської області, де працював заступником начальника й начальником. Там пробув близько трьох років.
У 2010 році Сергія Мазура обрали міським головою Балти. Переобирався у 2015 році головою Балтської ОТГ.

Відзнаки та державні нагороди

Громада

Балтська територіальна громада

Район

Балта

Область

Odesa

Шоукейс громади

Офіційний сайт громади

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Ми тримаємо головний вектор, спрямований на створення в громаді розвинутої економіки та модернізованої інфраструктури, сучасної освіти і медицини, сприятливого інвестиційного клімату та туристичного потенціалу. Ми дбаємо про дітей та молодь, допомагаємо людям поважного віку, виконуємо великий обсяг ремонтних робіт значущих для людей соціальних об’єктів.

Місія

Знаю, що тільки разом, ставлячи завдання і приймаючи рішення, довіряючи одне одному, спільно працюючи, ми обов’язково досягнемо успіху, зробимо нашу громаду дійсно красивим, затишним і привітним європейським краєм, залишаючись при цьому унікальними, колоритними, сильними!

Проєкти та новини

Балта

Опис

Балта — місто в Одеській області України, адміністративний центр Балтської міської громади у Подільському районі. Історично місто відноситься до історико-географічної області Поділля.

Область

Одеська

Район

Балтський

Громада

Балтська територіальна громада

Населення громади

33 тисячі мешканців

Площа громади

1040,6 км²

Адміністративний центр

Балта

Дата заснування

1699

Населення

18 тисяч мешканців

Площа

22,97 км²

День міста

6 жовтня

Шоукейс громади

Офіційний сайт громади

Галерея