80%

Панич Володимир Михайлович

Коблівський сільський голова з 2004 р. Після строкової служби у в армії працював бригадиром виноградноїї бригади. У 1987-2004 роках проходив службу у Березанському райвідділі міліції. В 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ, та здобув кваліфікацію юриста. У вересні 2004 року був обраний на посаду Коблівського сільського голови, де працює по теперішній час. З 2016 року – голова Коблівської ОТГ.

Дата народження

07.08.1960

Місце народження

с. Морське, Березанського району, Миколаївської області

Освіта

У 1978 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту. В 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ, та здобув кваліфікацію юриста.

Кар'єра

Працював робітником у радгоспі с. Коблеве. З травня 1985 року до листопада 1986 року проходив службу в лавах Радянської армії. З грудня місяця 1986 року до березня 1987 року працював бригадиром виноградної бригади. З березня місяця 1987 року до вересня 2004 року працював в Березанському РВ УМВС в Миколаївській області. З вересня 2004 року обраний на посаду Коблівського сільського голови, де працює по теперішній час.

Село головування

Коблеве

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Коблево - це дружне, прогресивне та красиве село, яке привертає туристів та жителів.

Місія

Забезпечити високий рівень життя для мешканців села Коблево шляхом розвитку туризму, благоустрою та підтримки культурного насліду. Привертати туристів до села і залучати жителів до активної участі у житті села.

Проєкти та новини

Володимир ПАНИЧ: «Коблево - це бренд успішності, перспектива соціально-економічного розвитку, запорука стабільності життєдіяльності громади»

«Підсумовуючи зроблене, успішно йдемо в майбутнє». Саме так лаконічно охарактеризував результати роботи Володимир Михайлович Панич, голова Коблівської об'єднаної територіальної громади. За три роки з дня створення ОТГ надзвичайну увагу було приділено як становленню, так і побудові концепції, плануванню, розвитку та реалізації запланованого. Про надбання та подальші плани життєдіяльності Коблівської ОТГ з читачами газети ділиться Володимир Панич, голова Коблівської ОТГ.

Село Коблеве

Про місто

Коблеве – це кліматичний курорт, розташований у південно-східній частині Миколаївщини на кордоні з Одеською областю.
Селище було названо на честь Фоми (Томаса) Олександровича Кобле – генерал-майора російського імператорського війська, військового коменданта і градоначальника Одеси, предводителя дворянства Одеси і Херсонської губернії.

Область

Миколаївська область

Район

Миколаївський район

Громада

Коблівська сільська громада

Засноване

1850

Населення

2,385

Площа

1,454 км²

Поштовий індекс

57453

Галерея