80%

Сухомлин Сергій Іванович

Міський голова міста Житомир (з листопада 2015 року), 1-й заступник Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад (2014-2015 рр.), депутат Житомирської міської ради (2006-2010рр.), з 2010 по 2014 роки — депутат Житомирської обласної ради, працював на посаді комерційного директора ТОВ "Візаж".

Дата народження

21.06.1971

Місце народження

с. Дружба Радивилівського району (раніше — Червоноармійського) Рівненської області

Освіта

У 1988 році вступив до Харківського вищого танкового командного училища, яке закінчив з відзнакою. У 2016 році закінчив Університет державної фіскальної служби України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фінанси і кредит”, здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів і кредиту.

Кар'єра

Працював на посаді комерційного директора ТОВ “Візаж”. На підприємствах створив 800 робочих місць. Вивів завод “Візаж” в лідери на ринку виробництва вікон в Україні. У 2006 року був обраний депутатом Житомирської міської ради по списку “Наша Україна”.

Суспільна діяльність

З 2010 по 2014 роки – депутат Житомирської обласної ради. Активний учасник першого майдану 2004 року. Під час подій в листопаді 2013 року з перших днів брав активну участь у Євромайдані.
У березні 2014 року, при підтримці патріотів Житомирського Євромайдану, був висунутий кандидатом на посаду першого заступника міського голови. Рішенням сесії Житомирської міської ради був затверджений на дану посаду. З того часу веде активну роботу по відновленню та розвитку міського господарства. Допомагає військовим у зоні АТО.
Безпартійний . Не судимий.

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Житомир 2030 - це зелене, безпечне та спортивне місто, де сучасний дизайн та природний ландшафт гармонійно поєднані. Це місто, зручне для кожного. Місто, де народжуються талановиті люди та де вони зростають. Це центр творчих індустрій та органічного виробництва. Це європейський та азійський хаб для транспорту та логістики. Це місто рівних можливостей та самореалізації. Місто, яким усі пишаються і яким захоплюються

Місія

Житомир - це місто, яке швидко реагує на динамічні зміни на ринку і надає можливості для самореалізації людського потенціалу, для розвитку жінок та чоловіків різних вікових груп. Якісна освіта дітей - це гарантія розвитку міста та привабливий фактор для молоді та молодих сімей. Житомир - це місто, де наукові, освітні та виробничі заклади переплітаються, що сприяє поширенню інновацій та розвитку творчих галузей, що робить місто привабливим для зайнятості. Це місто, яке створює сприятливі умови для навчання та економічної діяльності завдяки широкому спектру інформаційних технологій та цифрових урядових систем.

Проєкти та новини

"Сьогодні той час, коли потрібно робити великі проєкти" – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

В інтерв'ю журналісту Суспільного Дмитру Клименку Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів про ключові втрати та здобутки Житомира у 2022 році. Про війну за людей, падіння доходів бізнесу, релокацію підприємств, будівництво нового онкоцентру та плани на розвиток Житомира – усе це читайте та дивіться в інтерв'ю з Сергієм Сухомлином.

Коштом міського бюджету закупили потужні квадрокоптери

Коштом міського бюджету закупили потужні квадрокоптери Сьогодні їх передали на ЗСУ. «Нехай ці пташки допомагають нашим воякам викривати ворога та влучно його нищити», — Сергій Сухомлин

Житомир без світла: як працюють котельні під час аварійного відключення електроенергії?

Відео демонструє, як котельні міста Житомира працюють без електрики. Машиніст вирівнює тиск, запускаються мережні насоси для циркуляції води, і потім запускаються котли для нагріву води. Все це відбувається, щоб забезпечити місто необхідним опаленням та гарячою водою під час аварійного відключення електроенергії.

Місто Житомир

Про місто

Місто Житомир – обласний центр України, що розкинувся на мальовничих берегах ріки Тетерів. Існує версія, що назва топоніма Житомир походить від слів “мир” та “житичів”. За однією з легенд, населений пункт тут був утворений 884 р., як невелике укріплення (дерев’яний замок) на високих гранітних скелях притоки Тетерева – Кам’янки.

Область

Житомирська область

Район

Житомирський район

Місцева влада

Житомирська міська громада

Засноване

884

Населення

261 624

Площа

65 км²

Поштові індекси

10000—10499

День міста

Третя субота травня

День житомирян

Друга субота вересня

Галерея