60%

Удовиченко Володимир Петрович

Славутицький міський голова (1990-2015рр), Президент ГО "Клуб мерів", представник України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи (1994-2015рр), Голова Координаційної ради Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, керівник Офісу реформ у Київській області, доктор економічних наук, професор, лауреат державної премії в галузі науки і техніки та Міжнародної премії ім. В. І. Вернадського

Дата народження

30.04.1950

Місце народження

с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області

Освіта

У 1972 році закінчив Київський автодорожний інститут за спеціальністю “інженер шляхів сполучень”, 1989 року – Вищу партійну школу, а 1991 року – Міжнародну школу бізнесу за спеціальністю “зовнішньоекономічна діяльність під-приємства”, стажувався на фірмах ФРН.

Кар'єра

У березні 1987 року призначений першим заступником голови оргкомітету Київського облвиконкому міста Славутича. З 1990 року шість разів поспіль обирався на посаду Славутицького міського голови, яку займав до 2015 року.
У 1999 році захистив докторську дисертацію. Доктор економічних наук, професор. Голова координаційної ради Фонду сприяння місцевому самоврядуванню при Президентові України.
Крім того, є автором понад 60 друкованих праць, монографій. Дійсний член Української муніципальної академії та Української екологічної академії наук. Має три винаходи в галузі будівництва.

Відзнаки та державні нагороди

Представник України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів», Лауреат у номінації «Міський голова року» загальнонаціональної програми «Людина року — 2001».

Громада

Славутицька міська громада

Район

Вишгородський район

Область

Київська область

Шоукейс громади

Офіційний сайт громади

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

«Українська державність – це те, що може нас об’єднати. Це мій проєкт у «Клубі мерів», проєкт національної ідеї – української незалежності. Незалежність для мене як можливість для країни і кожного з нас бути вільним у прийнятті рішень, можливість досягати успіху і маленьким, і дорослим, від цього залежить успіх усієї України. Про це йдеться і в ст.1 Конституції України.

Місія

Моя діяльність на посаді славутицького міського голови була спрямована на забезпечення високих стандартів якості послуг, що надаються мешканцям міста.

Проєкти та новини

Діяльність

На основі Європейської хартії про місцеве самоуправління та 12-ти принципів ефективного управління у місті була реалізована сучасна європейська модель місцевої демократії, а також впроваджена система управління якістю ISO 9001:2008. Реалізується програма ВООЗ «Здорові міста». Володимир Петрович активно бере участь у громадській діяльності. Є членом правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України, ініціатор створення Асоціації міст Київщини, яку й очолював у 1998-2005 рр.

«Прапор – це те, що веде нас у бій за Волю, за Свободу, за Гідність»

У ці важливі для всіх українців дні – День Державного прапора та День Незалежносі України, видалася нагода поспілкуватися з доктором економічних наук, співавтором закону про спеціальну економічну зону Славутича, професором кафедри ефективного управління Київського університету імені Бориса Грінченка, «Викладачем року очима студентів», «Почесним доктором державного управління» Національної акадеемії держаавного управлііння при Президентові Україїни, президентом «Клубу мерів», депутатом Київської обласної ради, «Почесним мером Славутича» – Володимиром Петровичем Удовиченком.

Діяльність

Успіхи в цій сфері - непересічні: 2008 року Славутич став володарем сертифікату ЕFОМ "Визнання досконалості в Європі-5". Крім того, під моїм керівництвом місто стабільно перемагає на Всеукраїнському конкурсі з благоустрою міст та селищ, отримало перший сертифікат міста-лабораторії. З моєї ініціативи реалізується програма Всесвітньої організації охорони здоров'я "Міста здоров'я". А за вирішення питань з екологічної реабілітації території та збереження природи Славутич нагороджено Золотою медаллю Міжнародного руху "Екофорум за мир"

Тепла зустріч у колі друзів

"Сьогодні, 21 липня, до нашого закладу завітала Людина, яку дуже любить і поважає колектив ЗБІЦ, якій ми безмежно вдячні за поради, підтримку та постійну допомогу! І це дійсно Людина з великої літери - Володимир Петрович Удовиченко. "Тепло та радісно пройшла зустріч. А гарний святковий настрій залишиться з нами надовго! Здоров'я Вам міцного, дорогий наш Володимир Петрович! Щастя, благополуччя і Вашої невгамовної енергії, якої вистачає на всіх, на довгі, довгі роки!", - такі відгуки залишили працівники ЗБІЦ у своїх дописах щодо цієї зустрічі.

Місто Славутич

Опис

Місто Славутич – символ відродження, мужності, єднання і дружби народів восьми республік колишнього Радянського Союзу, які згуртувалися, щоб разом перемогти чорнобильську трагедію. Два десятиліття минуло відтоді, як на мапі України з’явилося це місто.
Славутич побудували в районі колишньої залізничної станції Нерафа, в мальовничому краї на північному заході України.

Область

Київська область

Район

Вишгородський район

Дата заснування

1986 року

Населення

24,784

Площа

2.53 км²

День міста / селища / села

З 1987 року, перша субота червня

Громада

Славутицька міська громада

Населення громади

24,983

Площа громади

20,824 км²

Шоукейс громади

Офіційний сайт громади

Галерея