80%

Шматько Володимир Петрович

Чортківський міський голова з 2015 року, депутат Чортківської районної ради V скликання (2006-2010), Білівський сільський голова (2010-2014), голова платформи «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад; член Правління Асоціації «Енергоефективні міста України»

Дата народження

10.04.1986

Місце народження

село Біла Чортківського району, Тернопільської області

Освіта

2007-2008 р.- закінчив Інститут менеджменту та економіки «Галицька академія» м.Івано –Франківськ, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», магістр з відзнакою.
2012 р.-закінчив Тернопільський національний економічний університет, факультет післядипломної освіти, спеціальність «Територіальне управління та місцеве самоврядування», магістр державного управління.
2006-2012 р.-навчання в Інституті політичної освіти м.Київ, навчальні тренінги та семінари по темах розвитку місцевого самоврядування та державного управління.
2013 р. – учасник програми «Майстерня європейської політики», навчання та стажування в країнах Європи( Угорщина, Словаччина, Австрія).
2006-2010 р. депутат Чортківської районної ради V скликання.

Кар'єра

2007-2010 р-Чортківська районна рада, радник голови районної ради
2010 р. – обраний Білівським сільським головою Чортківського району
2014-2015 р. –мобілізований на службу в Збройні сили України, 128-гірсько-піхотна бригада, командир взводу, старший лейтенант, учасник бойових дій.

Місто головування

Чортків

Галерея

Відео-інтерв’ю

Бачення

Чортків - місто сучасної інфраструктури, культурної різноманітності та високого стандарту життя.

Місія

Розвивати Чортків як лідера регіону у сфері інновацій, туризму, культури, освіти, спорту, економіки та соціального забезпечення. Підтримувати місцеві спільноти та залучати жителів до співпраці у розвитку міста.

Проєкти та новини

Громада французького міста Безьє подарувала громаді Чорткова - автобус

В понеділок транспортна компанія, яка надає послуги по перевезеннях в Франції на прохання Роберта Менарда передала нам автобус. Маючи таких друзів і підтримку ми обов’язково переможемо!! Ville de Béziers merci beaucoup! Que Dieu vous protège tous !

Місто Чортків

Про місто

Місто Чортків є центром Чортківської територіальної громади, до складу якої входять с. Біла, Росохач, Скородинці, Бичківці, Горішня Вигнанка, Пастуше. Чортків має зручне розташування, адже знаходиться на перетині маршрутів Тернопіль (76км), Івано Франківськ (107км), Чернівці (96км), Кам’янець Подільський (79км), Хмельницький (125км).

Область

Тернопільська область

Район

Чортківський район

Громада

Чортківська міська громада

Міськрада

Чортківська міська рада

Засноване

1522 року

Населення

28,686

Площа

30 км²

Дні міста

12 липня, 4 вересня

Галерея