0%

Коблівський сільський голова, місце проживання: село Коблеве, Миколаївський район, Миколаївська область. Голова Ради в Миколаївській обласній партійній організації політичної партії "МИ УКРАЇНЦІ". Дата народження: 07.08.1960 р. Місце народження: с. Морське, Березанського району Миколаївської області. Освіта: У 1978 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту. В 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ, та здобув кваліфікацію юриста. Кар'єра: Після закінчення середньої школи працював у радгоспі. Після строкової служби у в армії працював бригадиром виноградної бригади. У 1987-2004 роках проходив службу у Березанському райвідділі міліції. У вересні 2004 року був обраний на посаду Коблівського сільського голови, де працює по теперішній час. З 2016 року – голова Коблівської ОТГ. Суспільна діяльність: Голова Ради в Миколаївській обласній партійній організації політичної партії "МИ УКРАЇНЦІ". Місце головування: С. Коблеве Сайт населеного пункта : kobleve.eot.city Інвестиційна привабливість: http://kamr.org.ua/sites/default/files/2020-08/ІНВЕСТИЦІЙНИЙ%20ПАСПОРТ%20КОБЛІВСЬКОЇ%20ОТГ%2C%202020%20.pdf

Бачення

«Часи нині важкі, але ми все подолаємо і переможемо разом». " Велику роботу доводиться проводити, щоб наповнювати бюджет ОТГ, ефективно використовувати кошти та матеріальні ресурси, розширювати співпрацю з підприємствами, бізнесом та багато іншого. Як результат - за підсумками нашої спільної роботи Коблівська ОТГ вважається однією з найкращих у Миколаївській області. Ми входимо до найбільшого, нині укрупненого Миколаївського району. З боку керівництва району зустрічаємо розуміння та бажання допомогти. Впевнений, що наша взаємодія, не зважаючи на нинішній складний час, розвиватиметься у прогресивному напрямі."

Місія

Всебічний та динамічний розвиток Коблівської ОТГ не тільки як курорту, а й як сучасного хабу з поєднанням багатьох галузей в передових Індустрільних парках, розкриття потенцілу вигідного географічного положення, сприятливих кліматичних умов.

Проєкти та новини