26 квітня 2023 року у Римі відбулася двостороння Італійсько-Українська конференція з відновлення України

 

Приймали участь 600 представників  бізнесу Італії і 150 від України.

Клуб мерів підготував до участі делегацію мерів України з хорошими проектами, але, на жаль, Міністерство закордонних справ України вирішило, що участь мерів є недоречною.

Відвідати захід у якості слухачів вдалось тим представникам громад та Першому віце-президенту Клубу Мерів Олександру Мазурчаку, яким надали підтримку у реєстрації міжнародні партнери.

В результаті, підсумки конференції є значно меншими ніж після  Rebuild Ukraine у Варшаві.

До позитиву конференції можна віднести участь прем’єрів, вітання онлайн Президента України Володимира Зеленського.

Також виступи представники світового банку, ЄБРР та інших фінансових установ та донорів з дуже конкретними програмами фінансування України.

В ході візиту в Італію проведено ряд зустрічей з мерами міст, з керівниками асоціацій бізнесу, українцями, які проживають в Італії.

Разом з керівником Торгово-промислової палати України  Чижиковим Г.Д. відвідали Венецію, Падуя,  Верону, Тревізо та інші міста Італії.

Від імені Клубу Мерів підписано меморандум з організацією “Італійський дім”, яка буде представляти “Клуб Мерів” на території Італії.

Першими спільними справами є пошук міст партнерів для українських міст і пропрацювання можливості оздоровлення українських дітей в Італії вже цього літа.

 

 

 

Попередня
26.04.2023
27 квітня відбулась Експерт-сесія на тему: «Засоби підвищення інвестиційної привабливості міст в Україні»
Наступна
17.04.2023
Запрошуємо членів Клубу Мерів прийняти участь у всеукраїнському заході AQUATHERM KYIV