Дружнє місто Гауда допомагає Житомиру

Клуб Мерів продовжує свою роботу у межах програми міст-побратимів із В2В проектом, який направлений на поєднання міст крім того, що для обміну досвідом, вирішення питань культурного освітнього, інших напрямків, а ще й економічного –пошук бізнес-партнерів між підприємствами міст-побратимів. Саме партнерства та інвестиції –це те, що вкрай необхідно для України для відновлення економіки.

Так, Клубом Мерів було ініційовано побудову дружніх відносин між Житомиром і Гаудою (Нідерланди). Після попереднього листування, знайомства мерів онлайн, відкрилась можливість перейшти до стадії практичних дій у напрямку реалізації погоджених напрямків допомоги та співпраці.

17 березня у місті Гауда, Нідерланди, у церкві Святого Яна відбувся захід, організований мером міста Пітером Верхуве, для вшанування річниці перебування українців, що знайшли прихисток, у цьому гостинному місті. Серед них багато саме жителів Житомиру, дітей. Мер міста Гауди проголосив промову з такими важливими для людей словами підтримки, лунала музика у виконанні юної української піаністки Софії та пісні хору українських дітей.

Після урочистої частини, була організована година нетворкінгу для жителів, організацій та експертів, небайдужих до проблем Житомира та бажаючих допомогти, а також для бізнес-організацій, які вбачають перспективи у можливій співпраці з Україною і готові вже зараз обговорювати напрямки і проекти.

 

Мер Гауди Пітер Верхуве запросив усіх подивитись зворушливе відео про Житомир, у якому було показано успішне та щасливе місто та місто після початку війни, а також відео-звернення мера міста Сергія Сухомліна,  у якому він розповідає про ситуацію у місті та дякує за допомогу.

 

 

 

Клуб Мерів в особі СЕО Юлії Чуфістової та члена Консультативної ради Генрі Штеренберга були залучені до організації та участі у даній події, яка була досить продуктивною. Уже заплановані зустрічі із місцевими асоціаціями та бізнес-клубами, а також із олдерманом Гауди, метою яких є пошук партнерів та інвесторів для Житомира з метою реалізації проектів та побудови відносин між бізнесами цих міст.

Попередня
16.03.2023
Планування території (генплан, детальний план)
Наступна
27.03.2023
Запрошуємо приєднатись до концепції об’єднання громад для реалізації масштабних проєктів та проекту NESA від компанії ЕоТ Global Inc. (USA)