Експерт-сесія Клубу Мерів на тему «Грантове фінансування для сталого майбутнього громад»

02 березня відбулась чергова експерт-сесія Клубу Мерів, протягом якої члени Клубу мали можливість прослухати виступ спікера та поспілкуватись в реальному часі на тему «Грантове фінансування для сталого майбутнього громад»

Спікер: Гінкул Андрій Георгійович, Голова Правління Центру реформ та місцевого розвитку

24 роки досвіду роботи в міжнародних програмах та проектах основних донорських організацій (Світового банку, ЄБРР, ЄС, ПРООН та USAID, CIDA, SDC, SIDA, DANIDA, Polishaid, etc.). Керівник проектів, експерт з юридичних та економічних питань, децентралізації, розвитку регіонів і громад, енергозбереження та туризму, містобудування і менеджменту земельних ресурсів.

20 ти річний досвід підготовки грантових проектів та заявок для фінансування, проведення переговорів та контактування з ключовим донорами, що працюють в Україні, управління проектами, оцінка, моніторинг та звітність за результатами проектів, ре-грантинг, створення сталості та спроможності результатів проектів для територій та мешканців.

 Автор методичних та зразкових документів створення агенцій місцевого та регіонального розвитку, розбудови інституційної спроможності проектних команд та працівників ОМС, організації консорціумів та проектів міжмуніципальної співпраці. Спеціалізована експертиза в роботі із гео-просторовими даними та планувальними (в тому числі містобудівними) документами розвитку територій.

Протягом експерт-сесії спікер зробив акцент на тому, як використовувати грантове фінансування для сталого розвитку громад.

Для того, щоб розкрити цю тему Андрій Георгійович також розповів про те, з чого варто починати на спростував міфи про гранти

А також поділився реальним прикладом розробки стратегії для відновлення одного з пошкоджених міст України.

Зауважимо, що участь у заході та повний доступ до матеріалів експерт-сесій і відеозаписів є тільки у членів Клубу Мерів – голів міст та громад, а також їх команд.

Якщо Ви є головою міста чи громади, але ще не є членом Клубу Мерів – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Попередня
17.02.2023
ReBuild Ukraine Warsaw 2023
Наступна
08.03.2023
Підписання меморандуму між Клубом Мерів та Італійською торгової палатою в Україні.