Клуб Мерів  виступив співорганізатором Всесвітнього туру «Відродження нації» для міжнародного просування проєктів від українських бізнесів, стартапів, громад з метою залучення інвесторів та партнерів.

11 травня пройшла вже традиційна Експерт-Сесія для членів Клубу Мерів. В ролі спікерів виступили представники міжнародної асоціації World Trade Center Kyiv, яка є партнером Клубу Мерів.

Олена Андронова, Віце-Президент WTC Kyiv розповіла загалом про Асоціацію World Trade Center, до складу якої входить і WTC Kyiv. На сьогоднішній день ця платформа охоплює 92 країни світу, і офіси цих країн розміщені у 320 містах на всіх континентах і надає доступ своїм членам до всіх своїх ресурсів.

На даний момент WTC Kyiv активно працює над організацією всесвітнього туру, який буде охоплювати 32 міста.

Основною метою даних закритих заходів буде залучення інвестицій, масштабування бізнесу на міжнародному ринку, вихід на нові ринки, а також налагодження міжнародного бізнес-партнерства.

Найближчі 3 конференції заплановані на червень, і будуть проходити у Польщі, Німеччині та Нідерландах. Участь для громад-членів Клубу Мерів безкоштовна.

Громади, бажаючі прийняти участь у турі, мають заповнити анкету.

Для бізнесів громад-членів буде знижка 25%. Зараз активно проходить підготовка і відбір проектів для презентацій, і перевага буде надаватися проектам від громад-членів Клубу Мерів. Бізнес, який бажає взяти участь у турі, має зареєструватись на сайті організаторів.

Після цього, Генрі Штеренберг, Президент WTC Kyiv розвопів більш детально про те, що заплановано в рамках туру. Наприклад, що це закритий захід тільки за запрошенням і відвідати зможуть лише ті, хто серйозно налаштований у веденні бізнесу в Україні та створенні нових робочих місць.

Завершилась ця інформативна Експерт-Сесія як завжди, сесією питань та відповідей, під час якої представники громад мали можливість уточнити деталі, які їх цікавлять щодо туру.

Нагадуємо, що участь у заході та повний доступ до матеріалів експерт-сесій і відеозаписів, а також ексклюзивні умови співпраці з партнерами Клубу Мерів  є тільки у членів Клубу Мерів – голів міст та громад, а також їхніх команд.

Якщо Ви є головою міста чи громади, але ще не є членом Клубу Мерів – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

 

Попередня
05.05.2023
Збори членів Клубу Мерів “ПЛАНУВАННЯ ТА ПІДГОТОВКА ГРОМАД ДО ВІДБУДОВИ ТА ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ”
Наступна
09.05.2023
Програма Клубу Мерів міст-побратимів Global business connect з В2В складовою: Згуртованість і співпраця у світі