Експерт-сесія від виконавчого директора Українського кластерного альянсу

Актуальну, практичну та цікаву Експерт-сесію провів 13 квітня для членів Клубу Мерів Олександр Володимирович Юрчак.  Він зараз займає посаду виконавчого директора Українського кластерного альянсу, а також генерального директора Асоціації підприємств промислової автоматизації України.

Ще кілька слів про спікера: лідер української спільноти Індустрії 4.0, євангеліст кластерного та інноваційного розвитку в промисловості, експерт з питань розвитку бізнесу та маркетингу, бізнес-тренер, консультант. Більше 25 років в бізнесі на топ-позиціях в українських та міжнародних компаніях. Останні 12 років займається розвитком бізнес-спільнот на промислових хайтек ринках.

Експерт-сесія почалась з ознайомлення з термінологією кластерів і позиціонування УКА (Українського Кластерного Альянсу). Засновники бачать його як провідне бізнес-об’єднання кластерів України, один з ключових суб’єктів економічної стійкості, активний учасник програм Відновлення.

Однією з головних завдань УКА бачить для себе інтеграцію українських кластерів та МСП у простір ЄС, тож саме на це зараз робиться значний фокус.

Найголовніше, що УКА не просто говорить, а діє і представляє проєкти України, разом з ланцюгами доданої вартості на міжнародних заходах. Спікер презентував меппінгпроєктів УКА.

Після презентації, як завжди, була частина питань-відповідей, протягом якої учасники в реальному часі мали можливість поставити спікери хвилюючі запитання для розкриття теми чи більш конкретні питання стосовно актуальних тем.

Нагадуємо, що участь у заході та повний доступ до матеріалів експерт-сесій і відеозаписів є тільки у членів Клубу Мерів – голів міст та громад, а також їхніх команд.

Якщо Ви є головою міста чи громади, але ще не є членом Клубу Мерів – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Попередня
30.03.2023
Платформа для документального супроводу документообігу “Укрбуд – Autodesk” від час відбудови
Наступна
24.05.2023
Міжнародний Форум Smart Building