Інтерактивний практичний тренінг з проектного управління та підготовки заявок на конкурси ЄС на прикладі Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

УВАГА! Реєстрацію на тренінг продовжено до 9 травня!

Погоджено спеціальні умови оплати!

Logo
Logo
Image

Організатори: Клуб Мерів, Центр реформ та місцевого розвитку і AquaTherm Kyiv

Мета тренінгу: Отримання практичної інформації та навичок із формування конкурсного пакета документів для участі громад у підготовці заявок на конкурс ЄС на прикладі Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

Цінність та актуальність навчального тренінгу:

 1. Спеціалісти громад по роботі з грантами мають можливість підготувати проектну заявку для участі в конкурсах ЄС на прикладі реальної Програми за допомоги досвідчених фахівців та отримати відповіді на всі свої питання;
 2. Перший конкурс проектних заявок у згаданій Програмі оголошений на вже травень 2023 року, що підтверджує актуальність тренінгу для громад, в першу чергу прикордонних областей;
 3. Вартість участі у тренінгу у декілька разів менша за вартість послуг фахівців відповідного рівня щодо індивідуального супроводу підготовки подібної складності проектної заявки;
 4. Навички з оформлення конкурсного пакета для участі у проектах ЄС дадуть можливість вільно складати подібні заявки в інших грантових програмах, адже програми ЄС є еталоном світових грантових програм.

Формат: дводенний семінар змішаної форми проведення -1-ий день офлайн, 2-й день онлайн з перервою у тиждень для обробки інформації та підготовки *

1-й день буде проведено у межах виставкового заходу AquaTherm у Києві 17 травня 2023 року.

Час проведення 10.00-18.00

Місце проведення: Конференц-зал № 4, Міжнародний виставковий центр, павільйон 1, вхід 1А (зі сторони р. Дніпро) та 1 С (зі сторони метро) Броварський пр-т, 15, м «Лівобережна», м. Київ.

День 2 у форматі онлайн, точна дата буде погоджена з учасниками групи.

Структура навчального тренінгу:

День 1:

 • Концепція, структура та конструкції подачі конкурсних документів
 • Супутні документи та тактика підготовки заявки
 • Питання-відповіді
 • Завдання та план підготовки до Дня 2

День 2:

 • Практична частина – логічна матриця
 • Бюджет
 • План дій
Спікери:

Гінкул Андрій Георгійович, Голова Правління Центру реформ та місцевого розвитку (www.region.net.ua).

24 роки досвіду роботи в міжнародних програмах та проектах основних донорських організацій (Світового банку, ЄБРР, ЄС, ПРООН та USAID, CIDA, SDC, SIDA, DANIDA, Polishaid, etc.). Керівник проектів, експерт з юридичних та економічних питань, децентралізації, розвитку регіонів і громад, енергоощадження та туризму, містобудування і менеджменту земельних ресурсів.

20 ти річний досвід підготовки грантових проектів та заявок для фінансування, проведення переговорів та контактування з ключовими донорами, що працюють в Україні, управління проектами, оцінка, моніторинг та звітність за результатами проектів, ре-грантинг, створення сталості та спроможності результатів проектів для територій та мешканців.

Автор методичних та зразкових документів створення агенцій місцевого та регіонального розвитку, розбудови інституційної спроможності проектних команд та працівників ОМС, організації консорціумів та проектів міжмуніципальної співпраці. Спеціалізована експертиза в роботі із геопросторовими даними та планувальними (в тому числі містобудівними) документами розвитку територій.

Сульжук Юрій – проектний менеджер, спеціаліст з територіального розвитку. З 2018 р. по 2022 обіймав посади заступника голови Гощанської громади, начальника відділу стратегічного розвитку громади, начальника відділу освіти, культури, спорту, молоді та туризму громади. Володіє практикою та досвідом успішно написання та реалізовані грантових проектів на території громади.

Про Програму

Програма Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 діє в рамках цілі «Європейське територіальне співробітництво» (Interreg) та Інструменту сусідства, міжнародного співробітництва та розвитку (NDICI). Програмний документ був ухвалений Європейською Комісією 30 листопада 2022 року та доступний на сайті Програми.

Загальною метою Програми є підтримка процесів транскордонного розвитку на прикордонні Польщі та України. Як і її попередники, Програма PL-UA адресована прикордонним регіонам Польщі та України та всім неприбутковим установам із цих регіонів. Європейський Союз виділив на Програму 187,4 млн євро (170,3 млн євро – на проекти).

Проекти в рамках Програми

Усі проекти, що фінансуються в рамках Програми, будуть некомерційними та сприятимуть покращенню якості життя мешканців східної Польщі та західної України.

Кожен спів фінансований проект матиме сильний транскордонний характер не лише завдяки партнерству, встановленому між установами, але перш за все завдяки результатам діяльності та їхньому позитивному впливу на прикордонну територію та її мешканців з обох боків.

Максимальний внесок ЄС у проект складатиме 90% від його загальної вартості, принаймні 10% становитиме власний внесок.

У рамках Програми можуть бути підтримані три види проектів:

 • ВЕЛИКІ ІНФРАСТРУКТУРНІ ПРОЕКТИ
 • Пряма процедура
 • Тривалість: до 30 місяців
 • У рамках пріоритетів: ЗДОРОВ’Я, ДОВКІЛЛЯ, ТУРИЗМ, КОРДОНИ
 • РЕГУЛЯРНІ ПРОЕКТИ
 • Відбір у конкурсних наборах
 • Сума гранту: 200 000 євро – 2 500 000 євро
 • Тривалість: до 24 місяців
 • У рамках пріоритетів: ЗДОРОВ’Я, ДОВКІЛЛЯ, ТУРИЗМ, СПІВПРАЦЯ (конкретна ціль 4.1)
 • МІКРОПРОЕКТИ
 • Відбір у конкурсних наборах
 • Сума гранту: 50 000 – 100 000 євро
 • Тривалість: до 12 місяців
 • В рамках Пріоритету: СПІВПРАЦЯ, конкретна ціль 4.2.

Перший конкурс проектних заявок у рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 розпочнеться у травні та триватиме до кінця липня 2023 року.

Програма навчання:

День 1: 17 травня 2023 року (офлайн)

9:30 -початок реєстрації

10:00-11.30 -навчання

15 хв. Перерва на каву 😊

11:45-13:15 -навчання

13:15-14:00 -обід (входить у вартість)

14:00-15:30 -навчання

15:30-16:00 -кавабрейк

16:00-18:00 -навчання

Вартість Тренінгу: 15 000,00 грн.

Для членів Клубу Мерів надається знижка 50%

* Максимальна кількість учасників 40 осіб.

Семінар відбудеться за умови набору групи від 20 учасників.

Для участі зареєструйтесь.

Останній день реєстрації 9 травня 2023 року

 

Реєстрація

Попередня
08.05.2023
КЛУБ МЕРІВ ТА АЛЬЯНС ЄВРОПЕЙСЬКИХ МЕРІВ ЗАПОЧАТКОВУЮТЬ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ
Наступна
05.05.2023
Збори членів Клубу Мерів “ПЛАНУВАННЯ ТА ПІДГОТОВКА ГРОМАД ДО ВІДБУДОВИ ТА ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ”