КЛУБ МЕРІВ ТА АЛЬЯНС ЄВРОПЕЙСЬКИХ МЕРІВ ЗАПОЧАТКОВУЮТЬ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ

Прагнучи сприяти розвитку та відновленню міст в Україні, Клуб Мерів України об’єднав зусилля з Альянсом Європейських Мерів підписавши Меморандум про партнерство. Ця співпраця спрямована на об’єднання зусиль обох організацій для створення сприятливих умов для зростання та відродження українських міст і громад.

Юлія Чуфістова, СЕО Клубу Мерів, висловила ентузіазм щодо партнерства, зазначивши: «Партнерство між нашими організаціями для нас є мостом між лідерами міст і громад, який дає прямий доступ до обміну досвідом між ними, а також можливість об’єднати бізнес міст для взаємовигідних відносин і партнерства з метою розвитку економіки знизу догори».

Світлана Тесік, співзасновник та директор зі зв’язків із громадськістю Альянсу Європейських Мерів, також наголосила на важливості співпраці, зазначивши: «Місцеве самоврядування завжди було опорою суспільства та рушійною силою прогресу. Щоб відновити та розбудувати сильні громади та муніципалітети України, ми об’єднаємо наші зусилля з нашими українськими колегами, щоб стати платформою для двосторонньої співпраці між містами України та решти Європи».

Меморандум окреслює основні цілі цього партнерства, зосереджуючись на співпраці з вітчизняними та міжнародними фінансовими партнерами, підвищенні прозорості та боротьбі з корупцією. Крім того, співпраця також спрямована на залучення стратегічних партнерів та індустріальних експертів для реалізації різноманітних проектів урбаністичного розвитку в містах і громадах в Україні.

У рамках угоди Клуб Мерів України та Альянс Європейських Мерів також обмінюватимуться інформацією, налагоджуватимуть контакти та надаватимуть взаємну допомогу у пошуку відповідних партнерів для своїх проектів. Хоча Меморандум не має юридичної сили, він символізує важливий крок у зміцненні співпраці між українськими та європейськими мерами.

«Клуб Мерів» — це громадська організація, яка прагне популяризувати найкращі практики міського управління, сприяти співпраці між мерами та підтримувати розвиток міст і громад. Завдяки своїй діяльності, «Клуб Мерів» прагне створити мережу інноваційних та далекоглядних міських лідерів, які віддані справі сталого розвитку своїх громад.

З іншого боку, Альянс Європейських Мерів — це міжнародна некомерційна асоціація європейських мерів із базою в Брюсселі, їхня платформа «Мери Європи» допомагає лідерам європейських міст досягти успіху у створенні стійких і прогресивних міських середовищ для всіх їхніх громадян шляхом моніторингу, порівняння та популяризації найкращих практик, позитивних прикладів успішно реалізованих місцевих політик, а також сприяння розробці ефективної політики та стратегій для вирішення нагальних міських проблем.

Меморандум про партнерство між Клубом Мерів України та Альянсом Європейських Мерів знаменує собою початок багатообіцяючого альянсу. Працюючи разом, обидві організації матимуть кращі позиції для створення довгострокового впливу на розвиток міст в Україні, що зрештою принесе користь мешканцям міст і громад, для яких вони працюють.

Попередня
05.05.2023
Важлива подія для громад Чернігівщини
Наступна
05.05.2023
Інтерактивний практичний тренінг з проектного управління та підготовки заявок на конкурси ЄС на прикладі Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027