Підписання меморандуму між Клубом Мерів та Італійською торгової палатою в Україні.

З 14 по 15 лютого 2023 року співробітники Італійської торгової палати в Україні, так само як і представники Клубу Мерів перебували в Варшаві на міжнародному форумі ReBuild Ukraine.

Італійська торгова палата створила Італійський павільйон у співпраці з FederCamere та президентом Мауріціо Карневале: понад 250 метрів виставкової площі, присвячені італійським досягненням, представленим 34 італійськими компаніями галузі, готовими долучитися до відбудови України.

Також, були підписані меморандуми з українськими громадами, голови яких є членами Клубу Мерів, серед яких Славутич, Чугуїв, Тростянець, Ірпінь, Житомир та Чортків.

Окремий меморандум був підписаний безпосередньо з Клубом Мерів як підтвердження співпраці з метою реконструкції та відновлення України.

На виконання меморандуму між представникам Клубу Мерів та Італійської торгової палати в Україні вже призначені онлайн зустрічі з метою більш ґрунтовного обговорення подальшої співпраці. Однією з тем обговорень буде проведення міжнародних заходів та потенційна участь територіальних громад у них, програма міст-побратимів із В2В поєднанням бізнесів міст.

Ми запрошуємо усіх голів територіальних громад України до членства в нашому Клубі задля максимально ефективного використання зв’язків з нашими партнерами для відновлення України та її економіки.

Для вступу у члени Клубу Мерів будь ласка перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Попередня
27.09.2023
Експерт-сесія Клубу Мерів на тему «Грантове фінансування для сталого майбутнього громад»
Наступна
15.03.2023
Конгресс місцевого самоврядування