Планування території (генплан, детальний план)

16 березня відбулась чергова, 9та експерт-сесія Клубу Мерів, протягом якої члени Клубу прослухали коротку доповідь експерта, а також поставити йому свої запитання в реальному часі на тему «Планування території (генплан, детальний план)»

Спікером цього разу виступив Броневицький Сергій Петрович – фахівець у сфері містобудування. Доктор технічних наук. За освітою інженер-будівельник, економіст, магістр Державного управління. Свою трудову діяльність розпочав у 1993 році у холдинговій компанії «Київміськбуд» і пройшов шлях від майстра і виконроба до заступника голови правління-керуючого трестом «Київміськбуд-1». З 2003 року по 2021 рік очолював комунальний «Інститут генерального плану м.Києва». З 2009 по 2010 роки виконував обов’язки головного архітектора м.Києва.

 

Під час заходу Сергій Петрович висвітлив крім теоретичної сторони питання генерального плану міста, також практичні аспекти. Обговорили виклики та загрози, які може нести за собою відсутність планування міста, а також які можливості відкриває його наявність.

Серед присутніх членів Клубу Мерів,  також архітекторів міст, виникло чимало питань, на які спікер надав відповіді. Зокрема, щодо проведення громадських слухань за умов воєнного стану та необхідності обмеження у поширенні певної інформації, щодо стану документації із планування на сьогодні у громадах, щодо обмежень громад у строках, тощо.

Спікер також зауважив, що планування територій є обов’язковою умовою для залучення інвесторів, тому важливість і нагальність цього питання та ситуації у громадах, спонукали наш Клуб запланувати

продовження розкриття даної теми, а також залучення міжнародних донорів для фінансування даного напрямку.

Зауважимо, що участь у заході та повний доступ до матеріалів експерт-сесій і відеозаписів є тільки у членів Клубу Мерів – голів міст та громад, а також їхніх команд.

Якщо Ви є головою міста чи громади, але ще не є членом Клубу Мерів – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Попередня
15.03.2023
Конгресс місцевого самоврядування
Наступна
17.03.2023
Дружнє місто Гауда допомагає Житомиру