Платформа для документального супроводу документообігу “Укрбуд – Autodesk” від час відбудови

Інформативна та лаконічна. Саме такою була Експерт-сесія Клубу Мерів 30 березня на тему “Відбудова України: передові технології для ефективної взаємодії та документообігу на міжнародному рівні”

(можливості платформи “Укрбуд – Autodesk”)

 

В ролі спікера виступив Левін Володимир Ілліч –    підприємець, громадський діяч, спортивний функціонер, Президент Державної Будівельної Корпорації «УКРБУД» та  Всеукраїнського фонду допомоги ФК ГО «Десна». 2019-2023 р.р., докторант в Державній навчально-науковій установі «Академія фінансового управління» при Міністерстві фінансів України, кандидат економічних наук, має низку наукових публікацій у періодичних та фахових наукових виданнях. Співавтор книги «Розвиток податкової системи України: трансформація спрощеної системи оподаткування»

Мета проєкту -якнайшвидше відбудувати інфраструктуру. Сама платформа являє собою джерело даних про зруйновані об’єкти та етапи їх відбудови та містить всю графічну документацію, яка необхідна архітекторам, конструкторам та будівельникам.
За оцінкою віце прем’єр-міністра з відновлення України та розвитку громад, на відбудову після вторгнення необхідно понад 400 мільярдів доларів.

Незважаючи на складні умови, забудовники продовжують працювати на передовій будівництва, використовуючи найсучасніші технології та матеріали, щоб забезпечити якість та безпеку побудованих об’єктів. Однак щоб забезпечити ще більшу ефективність та якість виконання робіт, забудовники потребують підтримки та допомоги з залученням донорської допомоги та інвестицій.

Зрозуміло, шо нинішній момент – найкращий час для початку залучення інвестицій на відновлення України. Якщо зможемо залучити необхідні 2-10% загального обсягу інвестицій для перших стадій будівельно-проектних робіт, то це дозволить розробити проекти та почати їх втілення у життя (рекомендації Світового Банку).

Місцевим громадам необхідно вирішити питання залучення місцевих забудовників до програми відновлення як важливої складової успішної реалізації проектів. Це не тільки допоможе забезпечити ефективність виконання робіт та збереження робочих місць, а й сприятиме розвитку місцевих громад та підтримці економіки в цілому. Отже, місцеві забудовники повинні стати ключовим партнером у програмах відновлення після кризових ситуацій в України.

Платформа «Укрбуд – Autodesk» – це механізм та стратегія для місцевих громад і забезпечення роботою місцевих забудовників.

 

Чому AUTODESK?

До вибору програмного забезпечення та платформи для Тридемоделювання, проєктування та створення цифрового контенту, підійшли з усією відповідальністю. Оскільки невідповідність технічної документації перешкоджає співпраці з європейськими партнерами. Тому, для відбудови цифрової екосистеми у будівництві за базову програму було взято середовище AUTODESK. Оскільки вона зручна, функціональна, безпечна та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Платформа має всі необхідні потужності та інструменти, які здатні пришвидшити та полегшити обмін необхідної інформації між учасниками проєкту всередині країни та закордоном.

 

Також спікер висвітлив теми залучення міжнародних інвесторів та тендери, які нерозривно пов’язані із практичною стороною реалізації проєктів з відбудови, а також будь-яких інших проєктів громад.

Державна Будівельна Корпорація «УКРБУД» має відповідну команду експертів та знає, як підготувати все необхідне для успішного запуску проекту, включаючи опис та проходження всієї необхідної документації. Для членів Клубу Мерів ця команда готова безкоштовно та індивідуально розглянути шляхи реалізації проєктів.

 

Нагадуємо, що участь у заході та повний доступ до матеріалів експерт-сесій і відеозаписів є тільки у членів Клубу Мерів – голів міст та громад, а також їхніх команд.

Якщо Ви є головою міста чи громади, але ще не є членом Клубу Мерів – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Попередня
27.03.2023
Запрошуємо приєднатись до концепції об’єднання громад для реалізації масштабних проєктів та проекту NESA від компанії ЕоТ Global Inc. (USA)
Наступна
13.04.2023
Експерт-сесія від виконавчого директора Українського кластерного альянсу