Програма Клубу Мерів міст-побратимів Global business connect з В2В складовою: Згуртованість і співпраця у світі

Україні, після початку повномасштабного вторгнення Росії, довелося зазнати значних втрат та зруйнованої інфраструктури. У такі складні часи активними зусиллями допомогти країні відновитися займаються різні організації,  асоціації і навіть країни.

Одним із ефективних інструментів, який сприяє відновленню та розвитку, є програма міст-побратимів, запроваджена Клубом Мерів. Ця ініціатива сприяє прямому спілкуванню, обміну досвідом та розвитку дружніх стосунків між містами різних країн, зокрема через програму “Global business connect”.

Чим це корисно? Переваги програми міст-побратимів:

 1. Обмін досвідом та знаннями:

Переваги програми міст-побратимів полягають у змозі обмінюватися досвідом та знаннями між громадами різних країн. Це дозволяє українським містам засвоїти кращі практики та інноваційні рішення, які вже успішно використовуються в інших частинах світу. Горизонтальний обмін досвідом створює унікальні можливості для ефективного вирішення проблем та розвитку різних сфер, таких як економіка, освіта, культура та муніципальне управління.

Обмін досвідом та знаннями – це:

 • Отримання інноваційних ідей: Можливість українським громадам ознайомитися з новаторськими підходами та ідеями, які були успішно реалізовані в інших країнах.

 

 • Розвиток професійної експертизи: Дозволяє представникам українських громад отримувати доступ до спеціалістів та експертів з різних галузей.

 

 • Спільне вирішення проблем: Міста-побратими можуть спільно аналізувати проблеми, з якими стикаються, і шукати ефективні способи їх вирішення.

 

 • Навчальні програми та сертифікація

 

 1. Розширення міжнародних контактів:

 

Програма міст-побратимів стимулює встановлення та підтримку довгострокових партнерських стосунків між громадами різних країн. Цей обмін партнерством забезпечує зміцнення міжнародних зв’язків та сприяє розвитку дружби та взаєморозуміння між народами. Крім того, це відкриває можливості для розвитку туризму, культурного обміну та торгівлі між побратимськими містами.

Розширення міжнародних контактів це:

 • Культурний обмін: Обмін цінностями, традиціями та мистецтвом. Це допомагає збагатити культурну різноманітність українських громад та поглибити взаєморозуміння між різними народами.

 

 • Розвиток туризму: Туристи з інших країн зацікавлені у відвідуванні своїх побратимських міст, що сприяє зростанню туристичного потоку та розвитку інфраструктури туризму в українських громадах.

 

 • Економічне співробітництво: Це може включати спільні проекти, інвестиції, торговельні угоди та підприємницькі ініціативи.

 

 1. Сприяння економічному зростанню:

 

Програма міст-побратимів може стати потужним інструментом для залучення іноземних інвестицій. Шляхом встановлення партнерських стосунків з містами інших країн, українські громади отримують можливість презентувати свій потенціал та привабливість для інвестицій. Це може сприяти розвитку бізнесу, створенню нових робочих місць та підвищенню економічного рівня громад.

Сприяння економічному зростанню – це:

 • Привабливість для іноземних інвесторів: Міста-побратими можуть використовувати свої партнерські зв’язки для активного просування свого економічного потенціалу та залучення іноземних інвесторів. Це створює можливості для розвитку нових підприємств, технологій та інфраструктури.

 

 • Обмін бізнес-досвідом: Співпраця з партнерськими містами дозволяє українським громадам навчатися від успішних бізнес-практик та прийомів, що застосовуються в інших країнах. Це сприяє розвитку підприємництва та покращує конкурентоспроможність українських компаній на міжнародному ринку.

 

 • Розширення експортних можливостей: Побратимські відносини відкривають нові ринки для експорту українських товарів та послуг. Завдяки співпраці з партнерськими містами, українські компанії мають можливість збільшити свою присутність на міжнародному ринку.

 

Завдяки програмі міст-побратимів, українські громади отримають можливість використовувати передовий досвід та зміцнювати міжнародні зв’язки, що сприяє їхньому розвитку та процвітанню. Це важливий крок у створенні глобальних мереж співпраці та взаєморозуміння, сприяючи побудові міцного та просунутого суспільства.

Компанія BMN, яка створила мережу сайтів, які поєднують українські муніципалітети, також створила всеукраїнський та міжнародний каталоги бізнесів з шоурумами бізнесів та проєктів. Саме на цих платформах бізнеси різних країн можуть безкоштовно реєструватись та співпрацювати із зареєстрованими українськими бізнесами. Такі діджітал інструменти допомагають муніципалітетам України підтримувати та розвивати всій бізнес, адже вони вже зрозуміли, що їхня успішна діяльність -це поповнення місцевих бюджетів.

Попередня
11.05.2023
Клуб Мерів  виступив співорганізатором Всесвітнього туру «Відродження нації» для міжнародного просування проєктів від українських бізнесів, стартапів, громад з метою залучення інвесторів та партнерів.
Наступна
12.05.2023
Економічні об’єднання муніципалітетів, як засоби сприяння місцевому економічному розвитку