ReBuild Ukraine Warsaw 2023

15-16 лютого 2023 року у Варшаві відбулась міжнародна виставкова конференція «ReBuild Ukraine».
Мета конференції – об’єднати та представити міжнародні та громадські пропозиції щодо відновлення та розвитку пошкоджених війною місцевих інституцій в Україні.

На заходах в рамках Rebuild Ukraine  представники профільних міністерств України та Європейського Союзу, урядових та міжнародних організацій, фондів та фахівці представили своє бачення механізмів відбудови України.

Основною метою цього заходу є прискорення фінансування для відновлення українських громад, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

Клуб Мерів активно готувався та у межах національного павільйону «Україна та її громади» представив 4 громади, які не мають руйнувань від вторгнення агресора, але попри війну, готуються до економічного відновлення країни вже зараз.

Коблівська територіальна громада, Чортківська міська об’єднана територіальна громада, Славутицька міська територіальна громада та  Городоцька територіальна громада (Львівської області) представили на заході проекти інвестиційного та бізнесового напрямку, реалізація яких допоможе створити робочі місця, розвити їхню локальну економіку, що, у свою чергу, є фундаментом розвитку всієї країни.

Разом з громадами ми показали цікаві проєкти для інвесторів і партнерів, висвітлили наявні проблеми громад, поспілкувались з представниками профільних міністерств країн ЄС, донорами, міжнародними фінансовими організаціями та представниками будівельної галузі, що готові та можуть взятися за відбудову.

Також, Клуб Мерів разом зі своїм стратегічним партнером компанією – ЕоТ Global Inc. USA, та Rebuilding Ukraine Agency став співорганізаторами двох конференцій: інвестиційної на тему: «Відродження нації. Муніципалітети України. Можливості для інвесторів та партнерів» та економіки».

Основним посилом для всіх учасників заходу було те, що готуватись до відновлення України необхідно вже зараз, не чекаючи закінчення війни. Клуб Мерів повністю підтримує цей вектор та працює над цим!

Дуже вдячні за запрошення та співпрацю українсько-британській виставковій компанія “Прем’єр Експо”, яка започаткувала спеціалізовану виставку та конференцію ReBuild Ukraine, та особисто її керівниці Олені Кононенко. З нетерпінням очікуємо наступних подій та подальшої співпраці.

Запрошуємо вас переглянути звітне відео заходу

та інтерв’ю для каналу FREEDOM

 

Попередня
28.02.2023
Глобальна декларація мерів за демократію
Наступна
27.09.2023
Експерт-сесія Клубу Мерів на тему «Грантове фінансування для сталого майбутнього громад»