Важлива подія для громад Чернігівщини

5 травня 2023 року на Чернігівщині відбулася важлива подія – за ініціативи Менської міської громади об’єдналися 8 громад для розробки та реалізації спільних проектів та програм соціально-економічного розвитку, налагодження взаємодії та обміну досвідом. Тепер разом на шляху до розвитку громад рухаються Менська, Березнянська, Борзнянська, Бахматська, Коропська, Куликівська, Сосницька, Іванівська громади. Клуб Мерів дуже радий бути частиною такої події та докласти можливих зусиль для досягнення поставлених цілей цього об’єднання.

До участі у зборах цих громад було запрошено СЕО Клубу Мерів Юлію Чуфістову, яка розповіла про напрямки роботи Клубу Мерів з економічними об’єднаннями та їхню важливість для реалізації спільних проектів, залучення інвесторів та партнерів.

Також виступив Генрі Штеренберг, засновник компанії EoT Global Inc. (USA), президент WTC Kyiv, які є стратегічними партнерами Клубу Мерів із залучення міжнародних інвесторів та партнерів. Він оголосив напрямки діяльності цих компаній з метою економічного розвитку громад та українських бізнесів, наголосивши на нагальній необхідності їх об’єднання із громадами. Також він повідомив про створення та запуск Програми економічного розвитку громад та їхніх бізнесів, яка має такі етапи:

  1. Створення економічних союзів у вигляді підписання відповідних меморандумів між громадами, на території яких будуть реалізовуватись проекти у майбутньому.
  2. Обрання 3-5 індустрій, на яких базуватиметься економічне зростання громад наступних 10-15 років.
  3. Визначення із локаціями розміщення проектів, тобто з конкретними земельними ділянками, на яких вже можна починати розробку та візуалізацію проектів.
  4. Список бізнесів (від 3 для кожної громади, та від 9 для економічного союзу), які будуть підтримувати бачення та брати участь у плані економічного розвитку, створювати та просувати проекти.

Саме за таких умов, а також за наявності правильних партнерів, а також цифрових інструментів, які безкоштовно надаються громадам партнерами Клубу Мерів і дають можливість ширити інформацію світом про можливості України, і можливий її економічний розвиток, починаючи із кожної, навіть найменшої, громади.

Попередня
06.05.2023
Пішов із життя віце-президент Клубу Мерів Баранов Валерій Олексійович.
Наступна
08.05.2023
КЛУБ МЕРІВ ТА АЛЬЯНС ЄВРОПЕЙСЬКИХ МЕРІВ ЗАПОЧАТКОВУЮТЬ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ