ВІТАЄМО НОВОСТВОРЕНІ У СЕРПНІ ЕКОНОМІЧНІ СОЮЗИ НАШИХ ЧЛЕНІВ!

Ми дуже раді вітати нові економічні союзи, створені нашими членами у межах нашої спільної з міжнародними партнерами програми «Економічні Союзи: Сильні громади -сильна Україна».

Так, у серпні у Знам’янській міській раді за участю Пантаївської та Новопразької селищних рад відбулося створення Економічного союзу між громадами.

Економічний союз є цінним інструментом для громад, що прагнуть покращити свої економічні перспективи. Об’єднання ресурсів декількох громад можуть бути використані для збільшення шансів залучення інвестиційних ресурсів та збільшення торгівлі, що в свою чергу будуть створюватися нові робочі місця та сприяти економічному зростанню у кожній громаді.

Створення Економічного союзу закріплено Меморандумом про міжмуніципальне співробітництво в підписані якого взяли участь Знам’янський міський голова Володимир Сокирко, Пантаївський селищний голова Ігор Бульба та Новопразький селищний голова Богдан Куруп.

 

Члену Клубу Мерів Коростеньському міському голові Володимиру Москаленко вдалось об’єднати цілих 13 громад з усього району у новостворений економічних союз. Ці найактивніші громади мають амбіційні й дуже важливі цілі, які мають наразі ставитись, не зважаючи на війну. Життя триває і ми всі маємо працювати задля майбутнього. Коростень, зокрема, вже зробив перші кроки у напрямку реалізації сміттєпереробного проекту, реалізація якого відкриє ряд можливостей для цього регіону.

Подякували онлайн за таку активність представник Клубу Мерів Юлія Чуфістова та міжнародного партнера компанії EoT Global Inc. Генрі Штеренберг.

 

 

Відео за посиланням 

 

ПИШАЄМОСЬ нашими членами і починаємо працювати у робочих групах уже 8-ми підписаних економічних союзів, два з яких вже пропонуються в одному із грантових проектів Європейського Союзу.

Попередня
25.06.2023
Нове партнерство з Фондом освітніх ініціатив!
Наступна
15.08.2023
Підписали меморандум про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Волині🤝