Візит італійської делегації до України

З 30 травня по 3 червня Україну відвідає делегація італійських бізнесменів, представників благодійних фондів, муніципалітетів, тощо… Основна мета візиту – зрозуміти потреби громад України у подоланні наслідків війни та налагодження системи надання адресної допомоги «із рук у руки». Візит організовує ГО «Клуб Мерів» та ії офіційний представник в Італії ГО «Українській Дім».

Анонсуючи цю подію на зборах Клубу Мерів, віце-президент Олександр Мазурчак зазначив: «Останнім часом лунають голоси, що начебто, Європа втомилась від допомоги Україні. Це хибне твердження. Я відвідав Італію в квітні, і ми разом з Марко Тосоном, президентом Українського Дому, провели 18 зустрічей з представниками муніципалітетів та бізнесменами, які постійно відправляють і будуть відправляти гуманітарні вантажі в Україну.

Вони не втомились допомагати. Вони втомились від іншого – що їх допомога не доходить до тих, хто дійсно її потребує. Ми впевнені, що через Клуб Мерів ми зможемо налагодити систему постачання само тієї гуманітарної допомоги, якої потребує кожна окрема громада нашої спільноти, бути прозорими в звітності та повністю відкритими для наших італійських партнерів».

Протягом візиту делегація відвідає соціальні установи в різних містах України, а заключним заходом візиту стане Форум «Адресна допомога українським громадам у подоланні наслідків війни», що відбудується 3 червня у ТПП України. Учасники Клубу Мерів представлять італійським партнерам соціальні та інфраструктурні проектисвоїх територіальних громад, впровадження яких потребує підтримки іноземних партнерів. Проекти можна надсилати за адресою yuliya.ch@mayorsclub.org. Форму для презентації проекту можна завантажити тут. 

Попередня
16.05.2023
Офлайн збори «Клубу Мерів»
Наступна
12.06.2023
Irpin Reconstruction Summit – найкращий локальний проект з відбудови міст: позиція Клубу Мерів під час Міланського Трієнале