Запрошуємо приєднатись до концепції об’єднання громад для реалізації масштабних проєктів та проекту NESA від компанії ЕоТ Global Inc. (USA)

Наш стратегічний партнер компанія ЕоТ Global Inc. (USA) на експерт-сесії Клубу Мерів 16 березня презентував концепції проєктів  Smart city 4.0 та NESA. Мета цих презентацій – показати конкретні проєкти, які можна масштабувати Україною, в які уже зараз можуть планувати інвестувати міжнародні партнери та інвестори. Проект Smart city 4.0 є одним з напрямків розвитку міст, який базується на використанні сучасних технологій, аналізу даних з метою підвищення якості життя мешканців та оптимізації роботи міської інфраструктури.

 

Генрі Штеренберг – член Консультативної ради Клубу Мерів, засновник ЕоТ Global Inc. (USA) та президент WTC Kyiv, наголошує про необхідність громад об’єднуватись і утворювати економічні союзи з метою планування та реалізації великих і важливих проектів для відповідного регіону. Такі масштабні проєкти привабливі для великих іноземних інвесторів. Саме такий підхід Клуб Мерів наразі пропонує своїм членам для започаткування подібних проєктів. В разі зацікавленості вашої громади співпрацювати у цьому напрямку, просимо заповнити просту анкету.

СЕО проекту NESA – New Era Sports & Academics Ігор Плохов продемонстрував проект, над яким також працює компанія ЕоТ Global Inc. (USA)  і який пропонує нашим членам до масштабування Україною. Проєкт спрямований на зміну підходу до спортивної та академічної освіти для молоді в Україні. Планується побудувати нові комплекси на заміну старим комплексам радянських часів, які були пошкоджені, з метою звести витрати на одну дитину до нуля. Це дасть можливість кожній дитині громади відвідувати комплекс безкоштовно. Крім того, в проект будуть інтегровані цифрові технології. Планується створити в Україні мережу таких спортивно-освітніх закладів у кількості від 20 до 70. Клуб Мерів та компанія ЕоТ Global Inc. (USA) пропонують усім громадам, зацікавлених у реалізації такого проєкту, заповнити просту анкету.

Таким чином ми збираємо інформацію про бажаючі громади, з якими будемо працювати вже по деталям і по залученню фінансування.

Ознайомитись із презентацією проєкту NESA за посиланням.

Попередня
17.03.2023
Дружнє місто Гауда допомагає Житомиру
Наступна
30.03.2023
Платформа для документального супроводу документообігу “Укрбуд – Autodesk” від час відбудови